Dotacje oświatowe

dotacje dla placówek niepublicznych

Dotacja oświatowa – rzetelna wiedza

Jesteśmy firmą, która dzieli się swoim doświadczeniem wspomagając podmioty w walce o różnego typu dofinansowania. Zatrudniamy grupę ludzi podsiadających kompetencje z zakresu prawa administracyjnego i oświatowego, co pozwala nam podjąć realną i skuteczną walkę o dotacje dla placówek niepublicznych, w tym szkół czy przedszkoli.

Wykorzystanie dotacji oświatowych

Fundusze dotacji oświatowych dla placówek niepublicznych mogą być wykorzystane na szeroko pojętą wychowawczą, dydaktyczną, ale także na rozbudowę infrastruktury niezbędną w edukacji.

Szczegółowe rozliczenie dotacji

Każda oświatowa placówka publiczna, typu szkoła czy przedszkole, która otrzymała dotację, zobowiązana jest do szczegółowego rozliczenia dotacji. Takie podmioty są szczegółowo rozliczane ze swojej pracy i wydawanych pieniędzy. Nasza rola to szczegółowe doradztwo w tematach prawnych, by nie przekroczyć wymaganych uprawnień oraz nie narazić się na stratę zainwestowanych pieniędzy.

Pomoc placówkom niepublicznym

Pomagamy oświatowym placówkom, m.in. niepublicznym przedszkolom, czy niepublicznym szkołom, umożliwiając rozliczenie dotacji z obowiązującymi zasadami.
Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam doradztwo odnośnie dotacji oświatowych i ich rozliczeń. Serdecznie zapraszamy do współpracy!